nowak

O sobie

Imię: Mariusz, Nazwisko: Nowak, Rocznik: '82. (słyszałem że nie najgorszy) Miejsce urodzenia: Myślenice. Edukacja: Liceum Agrobiznesu w Dobczycach, Studium - Fotografia Reklamowa w Warszawskiej Szkole Reklamy i Licencjat z Komunikacji Społecznej na Politologii - w Krakowskiej Szkole Wyższej.

Na codzień... prowadzę rodzinną firmę oraz fotografuję zawodowo (tylko śluby).   W wolnych chwilach również fotografuję ale "trochę inaczej", podróżuję, zwiedzam, i kombinuję jak w końcu znaleźć czas by pojechać na Lofoty (plener fotograficzny). Bez żadnych kombinacji udaje mi się poszaleć na nartach, jeździć na rowerze i szukać grzybów nawet jak ich nie ma.. (to ostatnie do szaleństw nie należy).

Z Fotografią związany jestem, jak to się mówi "od zawsze".  Pierwszy aparat nosiłem w plecaku codziennie do szkoły wierząc, że w ten sposób nie opuszczę ciekawych sytuacji.. Pierwsze kroki stawiałem na warsztatach fotograficznych w Dworku Białoprądnickim w Krakowie, ślubach przyjaciół oraz na ogólnopolskich  plenerach fotograficznych w "Mostkach".


 

 

 

To już 16 lat jak fotografuję... dla przyjemności,  zabawy, dla pokazania jak widzę i postrzegam, dla zatrzymania tego co przemija tak szybko: emocji, uśmiechu, zaskoczenia. Dla Was...     

Robiąc zdjęcia obserwuję,  podglądam patrzę, chwytam momenty, łapię emocje, wydobywam szczegóły, kadruję, zatrzymuję czas, uśmiecham się, fotografuję… Preferuję zastane sytuacje, bez ustawiania, bez przeszkadzania i bez zbędnego mówienia, jak co macie robić.. To czego oczekujecie możemy omówić wcześniej.

Przetestowałem Zenita, Practice, Yashice, Canona 500 i Nikona,  Obecnie pracuje w systemie Canon-a na pełnoklatkowych korpusach 5D i profesjonalnej optyce serii L (Luxury).

Zapraszam do zapoznania się z moją ofertą.
Odwiedzona przez Ciebie strona internetowa korzysta z tzw. cookie. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Zamknij komunikat.